▾ Zwiń ▾

OSÓB
AKTUALNIE
NA BASENIE

Zdrowe Braniewo

Kompleks Rekreacyjno - Rehabilitacyjny Zdrowe Braniewo powstał zarówno z myślą o mieszkańcach miasta i regionu jak i odwiedzających nas turystach.

Dzięki nowoczesnemu kompleksowi, który został wyposażony we wszystkie potrzebne udogodnienia można tutaj zadbać o kondycję fizyczną, a także sprawdzić i zwiększyć swoje umiejętności pływackie.

Nasz kompleks jest także idealnym miejscem w którym można zrelaksować się po ciężkim dniu w pracy lub zapewnić wspólną rozrywkę sobie i swoim najbliższym.

Wysoka temperatura

Kompleks Zdrowe Braniewo został wyposażony w wiele udogodnień, które zostały oddane do Państwa użytku.

Dla osób ceniących sobie gorące kąpiele idealnym rozwiązaniem jest sauna. Wysoka temperatura panująca w saunie ma wpływ na poprawę naszego samopoczucia, poprawia krążenie oraz pomaga w usuwaniu toksyn z organizmu.

Jeżeli preferujemy wysokie temperatury w wodzie to doskonałym rozwiązaniem może okazać się jacuzzi, które pozwala na zażywanie kąpieli wirowo-bąbelkowych. Takie kąpiele doskonale rozluźniają mięśnie i wpływają odprężająco na nasze ciało.

Kompleks basenów

Basen sportowy posiada sześć wydzielonych torów. Doskonale sprawdzi się podczas treningów pływackich, a także podczas pływania rekreacyjnego.

Osoby, które mają ochotę się odprężyć i zrelaksować mają do dyspozycji basen rekreacyjny. W basenie znajdują się dysze masujące stopy, plecy i całe ciało. Woda jest podgrzewana do temperatury 30 stopni, a to z kolei generuje pozytywny wpływ na nasz układ krążenia i zmęczone mięśnie. Basen jest przeznaczony do użytku zarówno przez dorosłych, jak i dzieci.

Zajęcia na basenie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów organizujemy regularne zajęcia dla dzieci i dorosłych.

W naszej ofercie znajduje się Aqua Aerobik, który jest wspaniałą aktywnością fizyczną, jak i świetną zabawą.

Zarówno dzieci, jak i dorośli mają szansę skorzystać z nauki i doskonalenia pływania. Treningi pływackie odbywają się w grupach lub indywidualnie - zależnie od potrzeb kursanta.

Na sali treningowej znajdującej się w naszym obiekcie można wziąć udział w zajęciach z judo, aerobiku oraz ju-jitsu. Jest to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, a każda z przedstawionych form aktywności ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie fizyczne, a także psychiczne.

Dodatkowe udogodnienia

Dla osób chcących się zrelaksować idealnym wyborem jest masaż. Dzięki usługom świadczonym w naszym gabinecie masażu można się głęboko zrelaksować i odprężyć. Zabieg ten jest także ogromnym zastrzykiem energii dla naszego organizmu.

Dla najmłodszych gości naszego kompleksu prowadzimy także zajęcia rehabilitacyjne połączone z zabawą w wodzie. Dodatkowo do użytku oddaliśmy salę zabaw, dzięki której najmłodsi mogą spędzić aktywnie czas podczas zabawy oraz nawiązać nowe znajomości z rówieśnikami.

Na terenie naszego kompleksu funkcjonuje także kawiarnia w której można otrzymać smaczne przekąski oraz napoje (zarówno ciepłe jak i zimne).

Pełną ofertę naszego kompleksu znajdziesz tutaj.