▾ Zwiń ▾

OSÓB
AKTUALNIE
NA BASENIE

GRAFIK ZAJĘĆ PROWADZONYCH NA BASENIE

Dzień tygodniaGodzinyZajęciaProwadzący
Poniedziałek08:00 - 15:20Szkoły PodstawoweSP6
15:30- 17:45Nauka pływania - basen rekreacyjnyDariusz Brzeski
17:00- 17:45Nauka pływania - niecka sportowa/1 torGrzegorz Rogalski
17:45- 20:00Nauka pływania - niecka sportowa/1 torDariusz Brzeski
Wtorek08:00 - 13:30Szkoły PodstawoweSP3, SP5
16:45 - 19:00Nauka pływania - niecka sportowa/1 torMieczysław Łyczakowski
19:45 - 20:30Aqua Aerobik - niecka sportowa / 2 toryPatryk Uroda
Środa08:00 - 13:30Szkoły PodstawoweSP3, SP6
14:00 - 15:00Szkoły PodstawoweSOSzW
18:00 - 19:00Sekcja boks - niecka rekreacyjnaRoman Kruszyński
15:30 - 17:45Nauka pływania - niecka rekreacyjnaDariusz Brzeski
16:45 - 19:00Nauka pływania - niecka sportowa / 1 torMateusz Prusinowski
17:45 - 20:00Nauka pływania - niecka sportowa / 1 torDariusz Brzeski
Czwartek08:00 - 15:20Szkoły PodstawoweSP6
16:45 - 19:00Nauka pływania - niecka sportowa / 1 torGrzegorz Rogalski
17:00 - 17:45Nauka pływania - niecka sportowa / 1 torMieczysław Łyczakowski
19:45 - 20:30Aqua Aerobik - niecka sportowa / 2 toryPatryk Uroda
Piątek08:00 - 13:00Szkoły PodstawoweSP5
13:00 - 14:00Uniwersytet Trzeciego Wieku - niecka rekreacyjna
16:45 – 19:00Nauka pływania - niecka sportowa / 1 torMateusz Prusinowski

INSTRUKTORZY

Zdjęcie instruktora Mateusza Prusinowskiego w tle hala basenowa
Zdjęcie instruktora Grzegorz Rogalskiego w tle hala basenowa

GRAFIK ZAJĘĆ PROWADZONYCH NA SALI TRENINGOWEJ

Dzień tygodniaGodzinyZajęciaProwadzący
Poniedziałek9:50 - 13:30JudoSP6
16:15 - 17:30Judo KIDSR. Tucholski
17:30 - 19:00JudoP. Dudek
19:30 - 20:35FitnessP. Uroda
Wtorek8:00 - 11:40JudoSP6
16:30 - 18:00Judo KIDSR. Tucholski
19:15 - 20:45JujutsuM. Mathea
Środa16:15 - 17:30Judo KIDSR. Tucholski
17:30 - 19:00JudoP. Dudek
19:30 - 20:45FitnessP. Uroda
Czwartek16:30 - 18:00Judo KIDSR. Tucholski
18:30 - 19:30FitnessP. Uroda
19:45 - 20:45JujutsuM. Mathea
Piątek16:15 - 17:30Judo KIDSR. Tucholski
17:30 - 19:00JudoP. Dudek

Judo : Grupa zaawansowana dzieci  od 8 do 16 lat -  trener Paweł Dudek tel. 504 298 005

Judo KIDS – dzieci od 4 lat - trener Rafał Tucholski – tel. 733 788  514

GRAFIK ZAJĘĆ PROWADZONYCH NA SALI TRENINGOWEJ - SALA TANECZNA (parter)

Dzień tygodniaGodzinyZajęciaProwadzący
Wtorek19:00 - 20:00JOGA (dla dorosłych gr. początkująca)M. Malikowska
Środa16:45 - 18:45HipnoticP.Beńko
Czwartek19:00 - 20:00JOGA (dla dorosłych gr. ogólna)M. Malikowska

GRAFIK TRENINGÓW PIŁKI NOŻNEJ

Dzień tygodniaGodzinyLokalizacjaProwadzący
Poniedziałek16:30 - 18:00stadion "Orlik"Ł. Wolak
16:30 - 19:00SP6 sala małaB.Wieliczko
Wtorek16:00 - 17:00SP6 sala małaR. Mieczaniec
18:00 - 19:30SP6 sala małaR. Mieczaniec
16:15 - 18:00SP3 „Orlik”R.Jakimczuk
18:30 - 20:00SP6 sala dużaP.Matelski
Środa16:00 - 18:00SP6 sala małaŁ. Wolak
Czwartek16:15 - 18:00SP3 „Orlik”R.Jakimczuk
17:30 - 19:00SP6 sala dużaR.Mieczaniec
Piątek16:30 - 19:00SP6 sala małaB.Wieliczko
16:30 - 17:50SP3 „Orlik”Ł.Wolak
18:30 - 20:00SP6 sala dużaP.Matelski
Pon.-piątek /ruchome/stadion "Orlik"K.Graczyk
Pon.-piątek /ruchome/stadion "Orlik"S.Łukaszewicz

rocznik 2014 i młodsi – trener  Bogdan Wieliczko – tel. 510 751 001

rocznik 2012 i młodsi – trener Przemysław Matelski – tel. 665 493 876

rocznik 2010 i młodsi – trener Stanisław Łukaszewicz – tel.660 486 526

rocznik 2008  i młodsi – trener Robert Mieczaniec – tel. 663 729 404

rocznik 2007 i młodsi – trener Robert Mieczaniec – tel. 663 729 404

rocznik 2006 i młodsi  – trener Łukasz Wolak – tel. 508 661 401

rocznik 2003 i młodsi – trener Łukasz Wolak – tel. 508 661 401

GRAFIK TRENINGÓW PIŁKI SIATKOWEJ

Dzień tygodniaGodzinyLokalizacjaProwadzący
Poniedziałek18:00 - 19:15SP6 sala dużaT. Jodko
Wtorek16:20 - 18:00SP6 sala dużaT. Jodko
Czwartek16:00 - 17:30SP6 sala dużaT. Jodko

Rocznik: 2009/2011, 2015/2016 - trener Tomasz Jodko tel. 604 492 635

GRAFIK TRENINGÓW BOKSERSKICH

Dzień tygodniaGodzinyLokalizacjaProwadzący
Poniedziałek17:00 - 18:30Duża sala SP5R. Kruszyński
Wtorek17:00 - 18:30Duża sala SP5R. Kruszyński
Środa17:15 - 18:30Mała sala SP5R. Kruszyński
Czwartek17:00 - 18:30Duża sala SP5R. Kruszyński
Piątek17:15 - 18:30Mała sala SP5R. Kruszyński

trener Roman Kruszyński tel.508 782 387

GRAFIK TRENINGÓW LEKKOATLETYCZNYCH KIDS

Dzień tygodniaGodzinyLokalizacjaProwadzący
Środa16:45 - 17:20SP5 sala dużaM. Ingielewicz
Środa17:20 - 18:00SP5 sala dużaM. Ingielewicz

Prowadząca zajęcia : Magda Ingielewicz tel. 509 958 546

I grupa młodsza od 3,5 lat i starsi

II grupa starsza od 6 lal i starsi

GRAFIK TRENINGÓW LEKKOATLETYCZNYCH

Dzień tygodniaGodzinyLokalizacjaProwadzący
Poniedziałekod 18:00Basen sala małaF. Gajowniczek
Środa17:00 - 19:00Hala tenisowa
ul. Sikorskiego
F. Gajowniczek
Piątek16:00 - 18:00Hala tenisowa
ul. Sikorskiego
F. Gajowniczek
Niedzielaod 11:00Basen sala małaF. Gajowniczek

Rocznik 2010/2014 – trener Franciszek Gajowniczek tel. 515 400 108